Jste zde

Ceny za dárkové sklenice, doplňkové služby a expedici

Základní ceny za dárkové sklenice vyrobené na zakázku

Základní cena zahrnuje vlastní dárkovou sklenici a pískování vyobrazeného motivu s termínem zhotovení max. 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, přičemž termínem "zhotovení" není myšleno doručení (záleží na formě odběru zboží). Pískování skleniček je zakázková výroba, kterou nelze dělat na počkání, přesto je ale za určitých podmínek hotový výrobek obdržet do tří dnů.

Konkrétní cena se zobrazí vždy u daného produktu ještě před odesláním ZÁVAZNÉ objednávky. Cena je dána cenou skla, náročnosti motivu a počtem znaků (písmen) a zvolenou distribucí.

Dárkové sklenice s textem a motivem na přání je zboží vyráběné (resp. upravované) na přání zákazníka a podle § 1837 nelze od závazně odeslané objednávky odstoupit bez uhrazení již provedených grafických prací (150Kč).

Pokud si přejete vytvořit větší objednávku (15 a více kusů) nás kontaktujte na mail osobní@sklodar.cz nebo na tel.: 608 16 15 51.

Nejsme plátci DPH.

Ceny dalších doplňků

Za pískování znaku (písmene) jsou účtovány 4Kč.

Cena za dárkové balení je 74Kč. U dárkové krabice je vždy bílý spodek, tmavě modré víčko, modrá saténová výstelka (pouze kojenecké lahve pro holčičky je v červeném provedení).

Vypískování textu nebo motivu z obou stran je zpoplatněno částkou 25Kč.

První grafický návrh je zdarma. Druhý a každý další grafický návrh (který je nutný na základě změny původního požadavku) je zpoplatněn.

Za expresní příplatek 150Kč je možné skleničku zhotovit do dvou pracovních dnů (zhotovení není totéž co dání!).

Ceny za distribuci a balné

Nabízíme zdarma možnost osobního odběru sklenic přímo u výrobce v Nesovicích na Moravě.

Váš dárek zaslaný Českou poštou jako Balík do ruky stojí 139Kč (pošta garantuje dodání násl. prac. den od naší expedice).

Platba dobírkou je u pošty zpoplatněna 50Kč. Při platbě předem přímo na náš účet číslo 2300270386/2010 tento poplatek účtován není.

Druhý den od zhotovení si můžete vyzvednout Vaše dárkové sklo nejen ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem nebo Zlín ale i na stovkách dalších míst v síti firmy Zásilkovna.cz. Cena za přepravu je zde 86Kč při platbě předem a 114Kč pokud se platí se v hotovosti až při převzetí zakázky.

Při větší objednávce (zhruba nad 2.000Kč) bude vyžadována platba předem.