Jste zde

dárkové sklo na míru - časté dotazy

Za jak dlouho dostanu hotové dárkové sklo vyrobené na zakázku?

Nejrychlejší způsob je objednat si expresní výrobu s doručením přes Českou poštu jako Balík do ruky na dobírku. Pak může být doručeno hotové dárkové sklo za tři (někdy již i za dva) pracovní dny. Levnější (ale pomalejší) je standardní výroba, která trvá max. šest prac. dnů + dva až tři dny přeprava na Vaši adresu. Pokud si objednáte přepravu přes Českou poštu s platbou předem na náš účet, je expediční poplatek levnější o doběrečné, ale výrobní lhůta běží až od připsání platby na náš účet.

Po odeslání závazné objednávky se rozhodnu objednávku zrušit (nepřevzít, neuhradit). Je to možné?

Bohužel toto možné není, protože je to výroba na zakázku a do vlastní výroby se počítá již zpracování grafiky na základě závazné objednávky. Upozorňujeme, že pokud bude výrobek vyexpedován včas a nebude mít vadu, tak podle § 1837, písmeno (již dříve ust. § 53 odst. 8 písm. c) OZ) u zboží upraveného podle přání spotřebitele není možné od kupní smlouvy odstoupit. V případě, že bude jen zpracována grafika, nehradí se cena celého výrobku ale jen grafické práce (cca 150Kč).

Mohu si na sklenici (hrnek) nechat vypískovat vlastní obrázek?

Fotografie a barevné obrázky zhotovit pískováním do skla nelze. Pokud máte svůj vlastní obrázek nebo logo ve vektorové grafice, můžete k objednávec využít e-shop www.sklo-dar.cz).

Uvidím před obdržením hotové sklenice jak na ní bude vypadat text a obrázek?

Ano, před výrobou obdržíte grafiku k odsouhlasení (slouží především ke kontrole případných chyb). Pokud chcete ještě před odesláním závazné objednávk vidět, jak bude Váš návrh vypadat, využijte aplikaci na stránce http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/ (tam si každý může grafiku sám a bez poplatku upravovat on-line).

Chtěl/a bych obrázek z jedné a text z druhé strany sklenice...

Tento e-shop www.darky-darek.cz umožňuje jen pískování z jedné strany. Pokud chcete netradičně text nebo obrázek z více stran, můžete využít e-shop www.sklo-dar.cz, kde najdete všechny i zde nabízené motivy.