Jste zde

Kontakt na výrobce sklenic s motivem na zakázku

Objednané sklenice s textem je možné odebrat  například osobně v kterémkoliv výdejním místě "Zásilkovna" po celé ČR nebo přímo u výrobce dárkového skla na adrese Letošov 117, 683 33 NESOVICE (silnici E 50, trasa Brno - Uherské Hradiště).

Dárkové sklenice s motivem na přání běžně posíláme i Českou poštou. Díky odolnému zabalení k poškození sklenic při přepravě nedochází.

Před odesláním dotazu se prosím ujistěte, že odpověď nenaleznete rovnou na našem webu, např. v sekci CENÍK. nebo JAK NAKUPOVAT.

tel.: 608 16 15 51 (volat prosím jen v nejnutnějším případě - eshop lze ovládá intuitivně, v horním menu je i návod JAK NAKUPOVAT), e-mail: osobni@sklodar.cz

Osobní odběr sklenice s textem je možný u výrobce ihned po vyrobení. U zaslání Českou poštou nabízíme Balík do ruky, ktreý je doručen následující pracovbní den po odeslání. Dva dny po zhotovení si při využití služeb Zásilkovna.cz můžete vyzvednout dárkové sklenice nejen ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem a Zlín ale i na stovkách dalších poboček.

IČ: 06806864, neplátce DPH

Osobní odběr hotových výrobků přímo u výrobce na adrese Letošov 117, NESOVICE - kdykoliv po dohodě přes mail nebo na tel.: 608 16 15 51.

Aktuální info k adrese a možnosti osobního odběru v ostatních uvedených městech obdržíte mailem po zhotovení vaší objednávky.

 

Objednávky príjmáme pouze elektronickou formou přes formulář po výběru PRODUKTU.

 


Pobočka MORAVA - Letošov 117, NESOVICE: